Традиційне загальношкільне свято проходить у нас на початку вересня – Туристичний зліт, свято всіх, хто хоч раз відчув себе в ролі мандрівника. Цьогоріч ми також вирішили не змінювати нашій традиції, і у п’ятницю, 13.09. 2019 р., учні старших класів зібралися на подвір’ї школи. Благо, наша місцевість дозволяє це робити.

Впродовж дня команди виборювали першість у конкурсах: «Змагання з туристської техніки», «В’язання вузлів», «Орієнтування на місцевості», «Мотузковий парк», «Перетягування канату», «Краща туристична страва – бутерброд»,  та ін.

Діти впевнено долали смугу перешкод, орієнтувалися на  місцевості, відповідали на запитання конкурсу з історії рідного краю, цікаво і оригінально представляли свої команди, активну участь брали в конкурсах та вікторинах.

Після завершення змагань настав час підбивати підсумки. На святковій лінійці були визначені команди-переможці, вручені грамоти та подарунки.

Наші учні вкотре підтвердили, що спорт в їхньому житті має велике значення: сприяє укріпленню здоров’я, а й крім того він виховує характер, силу волі та наполегливість. Все це добре допомагає в досягненні будь-яких цілей.

 

Категорії: НОВИНИ ШКОЛИ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Takkarist McKinley Womens Jersey