Надзвичайно важливого значення у вихованні сучасної молоді набуває популяризація здорового способу життя, дружби і взаємоповаги. Така гуманістична місія покладається сьогодні на спорт та фізичне виховання. 

Історія Олімпійських ігор сучасності насичена цікавими подіями та фактами, читається як захоплюючий роман, чи не на кожній сторінці якого є імена українців. Глибокі корені має поширення в Україні олімпійських ідей. Актуальним воно є і сьогодні, настільки, що набуло загальнодержавного масштабу.

Керуючись положенням про «Проведення та організацію Всеукраїнського олімпійського уроку та Олімпійського тижня», учитель фізичної культури Шосталь Юлія Леонідівна спланувала та провела низку спортивно-масових заходів, що в результаті стали великим святом спорту, здорового способу життя, прикладом взаємопідтримки і здорової конкуренції.

Отже, 19 вересня пройшов олімпійський урок у спортивній залі нашої школи, де діти 5-6-х класів мали можливість продемонструвати і свої вміння з багатьох видів спорту.

На олімпійський урок були запрошені почесні гості. Представники КДЮСШ “АРГО” такі, як, директор та головний тренер Просвірніна С.С., Асоцький В.В. – заслужений тренер з таеквондо та Папірова Н.В. – тренер з чирлідингу. Також на святі була присутня 4-ох разова рекордсменка зимових Олімпійських ігор Лудак Лілія Анатоліївна.

Спортсмени із задоволенням розповіли про свій спортивний шлях, поділились набутим досвідом, як цілеспрямовано рухатись уперед до успіху та визнання.

Діти із задоволенням спілкувалися з гостями, словом, мали чудову можливість пройнятися справжнім спортивним духом, пізнати національну історію олімпійського руху й осягнути його важливість.

Свято було насичене показовими виступами з спортивного танцю під керівництвом Дубовик Є.В. тренера нашої школи, виступом учнів нашої школи Одочук Марія (10 клас ) і Міщенко Даша (7-б клас) номер з художньої гімнастики, таеквондо – тренер “АРГО”, чирлідингу – тренер “АРГО”.

Задоволені діти не стримували своїх емоцій, щиро раділи перемогам, врученим грамотам і подякам за участь.

Всі учасники змагань отримали подарунки від Київського відділення Національного Олімпійського комітету України та КДЮСШ “АРГО”.
У результаті бурхливих змагань І місце зайняв 6-А клас, ІІ місце – 5-Б клас, ІІІ місце – 5-А клас.


Підводячи підсумки, можна сказати, що урок вдався на славу, адже пройшов цікаво, ефективно, корисно та залишив приємні враження; а комусь, можливо, показав дорогу до професійного заняття спортом

Категорії: НОВИНИ ШКОЛИ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Takkarist McKinley Womens Jersey