Наш заклад освіти долучився до проведення Всеукраїнського тижня права (09.12-13.12), присвяченого Дню захисту прав людини 10 грудня. Організували і провели вчителі історії та правознавства Дубовик Л.І., Забельська Л.В. при допомозі педагога-організатора школи Назаренко І.Ю. та бібліотекаря Шмигирівської Н.О.

Так, в рамках тижня були проведені заходи, спрямовані на забезпечення захисту прав дитини дотримання національних та загальнолюдських морально-естетичних принципів, традицій.

У школі були оформлені стенди, випущенні стінівки «Всі різні, всі рівні», пройшли конкурси малюнків, проведено ігри, презентації, години спілкування, переглянуто відеоролики з правової тематики.

Протягом тижня у бібліотеці діяла тематична виставка науково-популярної літератури правового та національного напряму.

Класними керівниками були проведені бесіди та виховні години «Державні символи України» 1- 4 класах; «Я і моя держава», «Чи повинна конституція бути зрозумілою громадянам?» 5- 8 класах; «Твоя активна життєва позиція», «Твоя правова культура» для учнів 9-11 класів.

10 грудня, з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини, для учнів школи проводився Всеукраїнський урок на тему: «Права людини».

Під час проведення Всеукраїнського уроку акцентовано увагу на те, що основна мета нашої держави – навчити людей, які в ній проживають, не тільки користуватися правами, але і дотримуватися правової поведінки у відносинах з іншими людьми, установами; на документах, що регулюють питання прав людини.

10 грудня організовано директором школи Дубовик Л.І. екскурсію до Освітнього центру Верховної Ради України, де відбулося заняття присвячене Дню захисту прав людини для учнів 10-11 класів.

Знання прав учні початкових класів представили у малюнках «Права дитини».  А також для них було організовано педагогом-організатором Назаренко І.Ю., перегляд мультфільмів про права дитини.

Учні 8 та 9 класів під керівництвом учителя правознавства Забельської Л.В. на брейн-ринзі «Основні етапи розвитку української держави» закріпили знання із правового виховання та вміння застосовувати їх на практиці.

Робота по формування правових відносин продовжується і далі. Вона сприяє розширенню правових знань учнів, формує вміння співвідносити в життя норми моралі та прав, застосовувати правові знання в повсякденному житті.

Ми впевнені, що наші діти виростуть освіченими у питаннях права, толерантними та чуйними.

 

Категорії: НОВИНИ ШКОЛИ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Takkarist McKinley Womens Jersey