#батькам, #вчителям, #директорам, #правознавство, #учням

10 грудня 2019 року в Освітньому центрі Верховної Ради України відбулося заняття присвячене Дню захисту прав людини для учнів нашого закладу освіти.

Під час зустрічі школярам розповіли, що всі діти на території України незалежно від раси, статі, мови, релігії, політичних або інших переконань, національного, етнічного або соціального походження, майнового стану, стану здоров’я мають рівні права.

В ході  заняття учні аналізували окремі статті Загальної декларації прав людини, Конвенції ООН про права дитини та Конституції України з призми реалізації  прав та свобод людини і громадянина.

Школярі в ігровій формі виконали практичні вправи на закріплення отриманих знань з прав людини. Діти працювали в групах та мали можливість обговорити та висловити свої думки про те, що для них означають права дитини, як потреби пов’язані із правами та як реалізувати свої права у житті.

Наприкінці заняття діти мали нагоду залишити свої побажання, пропозиції та запитання народним обранцям з перспективою їх вирішення. А також діти мали нагоду привітати депутатів з Новим роком.

Категорії: НОВИНИ ШКОЛИ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Takkarist McKinley Womens Jersey