Дистанційне навчання – це нова форма організації навчального процесу, що базується на принципах самостійного навчання. Це навчання, при якому надання учням суттєвої частини навчального матерiалу i значна частина взаємодiї з викладачем, здiйснюється з використанням сучасних iнформацiйних технологiй.

Педколектив нашого закладу освіти працює над створенням робочої системи дистанційної освіти на період карантину, щоб забезпечити  учням новий формат цікавого та ефективного навчання.

Виконання навчальних планів освітніх програм  в нашому закладі освіти здійснюється шляхом використання різних форм дистанційного навчання, а саме:

  1. Виконання завдань, розміщених на сайті школи в розділі *Освітній процес. Дистанційне навчання.* за посиланням.
  2. Спілкування в різноманітних он-лайн групах (Facebook, Telegram,Viber тощо ) теоретичний матеріал дається на самостійне опрацювання дітям, а практичне завдання перевіряється дистанційно.
  3. E-mail дистанційне навчання (через листування учителя і учнів через мережу інтернет). Надання учням планів уроків для самостійного опрацювання (прочитай параграф, дай відповідь на запитання, подача теоретичного матеріалу через ілюстративне чи графічне зображення, лінк та відео для перегляду).
  4. Уроки через Skype, пряма трансляція.
  1. Створення груп у месенджерах (учитель надсилає завдання, отримує виконані).

–          учитель створює публікації, прикріплює завдання PDF-файли, посилання на веб-ресурси, фотографії, скріпи підручників;

–          учні виконують завдання, малюють роботу, фотографують чи знімають коротке відео, надсилають вчителю;

–          можливе коментування, тобто вчитель створює завдання, а учні його коментують, ставлять вчителю додаткові питання;

–          оцінювання відбувається за допомогою віртуальних балів.

  1. Використання безкоштовного сервісу онлайн-тестів освітнього проєкту «На Урок», LMS-платформ (Learning and Management System).
  2. Перегляд відеоуроків на телеканалі «Київ» у YouTube (о 9:30, 11:30, 13:30, тривалість 30 хв. з предметів ЗНО для учнів 10-11 класів), а також Вшколе, Топ школа, Цікава наука, Сергій Ткаченко (предмети ЗНО).
  3. На допомогу в підготовці учнів до ЗНО навчальні платформи:

–          студія онлайн-освіти EdEra;

–          гейміфікована платформа iLearn;

–          безкоштовна підготовка до ЗНО – Be smart;

–          онлайн-курси – Prometheus.

Проведіть час карантину з користю – спілкуйтеся зі своїми близькими, навчайтесь онлайн та обов’язково дотримуйтеся правил профілактики і будьте здорові!

Категорії: НОВИНИ ШКОЛИ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Takkarist McKinley Womens Jersey