10 вересня в Будинку творчості з 11.00 по 13.00 год. відбудеться презентаційна робота відділу декоративно-прикладного мистецтва з метою набору дітей у гуртки.
У програмі майстер-класи з (checkmark) бісеропоетіння (checkmark) петриківського розпису (checkmark) креативного рукоділля (checkmark) флористики (checkmark)в'язання гачком. (color_palette)
Чекаємо дітей з батьками на подвір'ї закладу

Шановні батьки та учні спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови #110  імені К.Гапоненка міста Києва!

Щиро вітаємо Вас з Новим 2021 роком та Різдвом Христовим!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, творчої наснаги, мирного неба, всіляких життєвих гараздів, фахової реалізації та нових професійних висот у справі навчання й виховання дітей!

УВАГА! В зв’язку з введенням періоду обмежувальних, протиепідеміологіних заходів (згідно з наказом Департаменту освіти і науки міста Києва «Щодо роботи закладів загальної середньої освіти у період обмежувальних протиепідемічних заходів з 8 до 25 січня 2021 року») II семестр 2020-2021 навчального року розпочинається 11 січня 2021 року в дистанційному форматі.

Дистанційне навчання триватиме до 25.01.2021 року включно.

Уроки будуть проходити у дистанційному форматі згідно з розкладом.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

 1. Тривалість уроків, які проводитимуться з використанням технологій дистанційного навчання, буде відповідати Санітарному регламенту для закладів загальної середньої освіти.
 2. Уроки з використанням технологій дистанційно не можуть тривати 45 хв. Безперервна робота з екраном ПК має бути:

– 1 клас – 10 хв.,

– 2-4 класи – 15 хв.,

– 5-7 класи – 20 хв.,

– 8-9 класи – 25 хв.,

– 10-11 класи – 30 хв.

 1. Дистанційні заняття будуть проходити на звичній для всіх учасників освітнього процесу онлайн-платформах: Zoom, Google Classroom, Viber, ел.пошта. Усі матеріали, завдання до уроків, посилання на онлайн уроки будуть розміщені учителями у Viber-групах відповідного класу та згідно з розкладом уроків.
 2. Телеуроки будуть розміщені на е-платформі «Всеукраїнська школа онлайн»
 3. Нагадуємо всім учасникам освітнього процесу про дотримання правил безпечної поведінки під час Новорічних та Різдвяних свят: вдома, на вулиці, у громадських місцях, біля відкритих водойм, на льоду, на кризі, під час ожеледиці, снігопаду тощо.
 4. Також нагадуємо, що на нашому сайті існує розділ “Дистанційне навчання”, де (як і навесні 2020 року) будуть публікуватись новини, інформація, оголошення щодо навчання у період обмежувальних, протиепідеміологічних заходів.
 5. Для двостороннього зв’язку ви можете скористатися електронною поштою [email protected]. Ми розглянемо всі ваші пропозиції.

Прохання до батьків:

 • Допоможіть дітям облаштувати робоче навчальне місце;
 • Здійснюйте щоденний контроль за навчанням дітей;
 • Завчасно попереджайте класного керівника про можливі причини відсутності дитини на уроках;
 • Будьте готовими до онлайн спілкування з класним керівником або вчителем – предметником.

Педагогічний колектив школи бажає всім святкового настрою, здійснення мрій у Новому році та міцного здоров’я! Гарного  відпочинку, веселого Нового року та щасливого Різдва! Бережіть себе та близьких!