Перший день. Вихователі радісно зустріли дітей.

Детально познайомили з територією дитячого табору відпочинку «Усмішка», провели вступний та первинний інструктажі з безпеки життєдіяльності  щодо попередження травматизму та нещасних випадків на території табору, за його межами та під час екскурсій.

Завзято і жваво пройшло знайомство: у колі друзів «Здрастуйте, я!» Незабутньою лишилася мандрівка до Національного музею літератури України, де відбулася зустріч з дитячою письменницею Марією Морозенко, а також майстер-клас присвячений до Міжнародного дня захисту дітей.

Також в цей день відбулося урочисте відкриття ДТВ «Усмішка». Діти на концерті розповідали вірші, співали пісні, танцювали, читали гуморески.

________________________________________________________________________________________

4 червня День знайомств. Сьогоднішній день розпочинався з ранкової зарядки, та лінійки де  діти ознайомилися з планом на день.

Щоб згуртувати дітей та ще краще пізнати один одного, були проведені ігри на знайомство. Весело і пізнавально пройшли майстер класи з англійської мови, та гуртки Будинку дитячої та юнацької творчості «Техніка рукоділля», «Веселі нотки», хореографічний.

Незабутнє враження залишила у всіх станційна гра в ході якої діти показали свої найкращі вміння і навички.

________________________________________________________________________________________

05.06 У таборі «Усмішка» цікаво і змістовно пройшов день улюблених ігор та іграшок. Після ранкової зарядки та сніданку,  діти у ігровій формі повторили правила безпечної поведінки на вулиці і майданчиках.

Малюки  залишилася під враженням від цікавої  ігри «Ігри народів світу». Дізналися у які ігри грають діти у Італії, Англії, Австралії, Чилі, Пакистані.

У другій половині дня вихованці  грали у настільні ігри. Не обійшлося і без веселих ігор на свіжому повітрі.

Незабутнє враження залишила у всіх станційна гра в ході якої діти показали свої найкращі вміння і навички.

________________________________________________________________________________________

06.06.2018 у пришкільному таборі “Усмішка” проходив День друзів (Friends Day). Зранку вихованці табору побували у ляльковому театрі на виставі “Пригоди Буратіно”.

Вдень був конкурс малюнків “Я малюю друга”. Обговорювали поняття дружби: яким повинен бути справжній друг, яких друзів треба остерігатися. Усі гуртом згадували прислів’я, приказки, вірші та оповідання про дружбу, виготовляли подарунки друзям.

Весело пройшли змагання між загонами на яких переможцем стала звичайно дружба.

День видався різноманітним, насиченим та цікавим. Всі з нетерпінням чекають на наступні конкурси, змагання та екскурсії.

________________________________________________________________________________________

7 червня у таборі відпочинку «Усмішка» проведено День саморобкіна, який надав учням змогу показати свої вміння створювати вироби своїми руками.
Цей день був особливий для вихователів та вихованців табору.

Традиційно було проведено лінійку, на якій Оксана Дмитрівна коротко проінформувала про те, який сьогодні день, а також розповіла путівку дня. З метою зарядження позитивними емоціями на весь день проведено драйвову зарядку.

На зустріч з вихованцями табору прибула  патрульна поліція з майстер-класом на тему «Дорожні правила знати повинен кожний». На вихованців чекала захоплююча гра та незабутні враження. Учасники демонстрували правила дорожнього руху.

Цікавою і повчальною виявилась театральна вистава «Будь обережним на дорозі».

________________________________________________________________________________________

08.06 День здоров’я

Подорожуючи сьогодні стежкою здоров’я, діти дізналися багато цікавого, що треба робити для того, щоб бути здоровим. З вихованцями табору було проведено комплекс вправ на формування правильної постави та попередження плоскостопості.

Вихователі провели бесіду «Мій режим дня», продовжили далі наш день веселі естафети та вікторина «Спортзнайка».

Цього дня в гості до бібліотекарів (бібліотека імені Н.Забіли) завітали вихованці літнього пришкільного табору “Усмішка”. З дітками обговорювали рубрику про здоров’я. Усі гуртом згадували прислів’я, приказки, вірші та оповідання про здоровий спосіб життя.

Вихованці табору погралися у дружньому колі, переглянули нову періодику, а на згадку зробили голуба миру.

Пізніше вихователі провели різноманітні оздоровчі ігри, вправи.  А Оксана Дмитрівна підготувала і провела інтелектуально-розважальну гру «Шукачі скарбів».

День пройшов дуже вдало ми маємо багато переможців та справжніх шукачів пригод!

_______________________________________________________________________________________

11.06 День патріота.

День розпочався традиційними заходами: лінійкою, ознайомленням із путівкою дня, ранковою зарядкою.

Вихователі провели бесіду “Вогонь не іграшка!”

Вдень пройшла низка патріотичних заходів. Найцікавішим та найяскравішим було лiтературно-музичне свято у бібліотеці імені В.Василевської «Моя Батьківщина», яке підготувала та провела бібліотекар. Протягом заходу діти  виконували українські народні пісні, змагалися  у спритності, знаннях українських прислів’їв, приказок, звичаїв та традицій. Вихованці також відвідали пришкільний музей «Гідність і честь українців», присвячений подіям майдану та АТО.

Як завжди, проводились ігри на свіжому повітрі та робота в гуртках. День пройшов насичено та цікаво. Дух патріотизму панував у таборі протягом усього дня.

 

________________________________________________________________________________________

12.06 День краси

Традиційно було проведено лінійку, ознайомлення із путівкою дня, ранкову зарядку.

Вихователі загонів перевірили знання, оптимізацію та закріплення знань з теми «Поведінка в метро».

Було проведено такі заходи як «Міс Попелюшка країни Чудес – 2018» та «Найспритніший козак табору». Учасники отримали масу задоволення, титули та призи за участь у конкурсах.

У час дозвілля та відпочинку діти розучували та грали у рухливі ігри. Також загони взяли участь у майстер-класі з малювання на тему: «Моя улюблена квітка», яку запропонувала намалювати дітям Максименко Ольга Миколаївна.

Потік позитивних емоцій, вражень отримала малеча від цього дня. Як весело влітку нашим дітям, а особливо тоді, коли вони в колі друзів.

________________________________________________________________________________________

13 червня 2018 року в казковій країні, в пришкільному таборі відпочинку «Усмішка» пройшов День фантазії.

Традиційно день почався з ранкової зарядки, а потім вир цікавих справ закружляв вихованців у веселому танку:

– конкурс малюнків «Фантастична тваринка»;

– робота в гуртках «Веселі нотки», англійської мови “Happy English ” ;

– екскурсія до бібліотеки імені Н.Забіли;

– конкурси «Чомучка» та «Відгадай мелодію».

Вихованці табору, отримали масу задоволення та позитиву, гарно відпочили, активно провели свій вільний час. В цілому, життя у таборі дітям запам’ятається надовго і вони неодноразово захочуть бути його постійними відвідувачами.

________________________________________________________________________________________

14.06.2018   «День юного читача»

Сьогоднішній День юного читача пройшов під девізом “Без книг, як без повітря, людина жити не може”.

Вихованці відвідали шкільну бібліотеку, де ознайомилися з виставкою «Життя і творчість Т.Г.Шевченка», декламували вірші великого Кобзаря та перечитували книжечки ручної роботи, які зробили учні СШ І-ІІІ ступенів №110.

У відповідний час було проведено бесіду на тему: «Подорож у місто небезпек».

Потік позитивних емоцій, вражень отримала малеча від театральної вистави в Будинку дитячої та юнацької творчості. Маленькі глядачі жваво реагували на побачене на сцені. Вони із задоволення включилися в гру-урок і разом із акторами повторювали рухи, а у фіналі весело сміялися й аплодували.

В першій половині дня вихованці займалися в улюблених гуртках згідно з планом, розвивали свої здібності і таланти.

Після чого загони приступили до виконання своїх мистецьких робіт. Малюки проявили фантазію і продемонстрували оригінальні поробки. Максименко Ольгою Миколаївною було організовано виставку дитячих робіт «Природні дива своїми руками».

У другій половині дня складали рими про  пейзажі рідного краю. Також діти отримали масу задоволення від рухливих спортивних ігор та дозвілля-відпочинку.

________________________________________________________________________________________

15.06 – День туриста

Гамірним видався літній день у пришкільному таборі «Усмішка». Адже з ранку всі очікували свята та хорошої погоди, не дивлячись на примхливий характер, вона була до нас прихильною.

Було оголошено путівку дня, проведено лінійку, зарядку та бесіду на тему: «Чи може вдарити сонце і тепло?».

У першій половині дня відбувся похід до музею імені Максима Рильського. Під час походу діти отримали масу задоволень та хороший настрій. А також за розкладом вихованці займалися в улюблених гуртках згідно плану, розвивали свої здібності і таланти.

У другій половині дня Начальник табору Гуза Наталія Олексіївна підготувала надзвичайно цікаву гру «Ми – туристи», де вихованці навчилися користуватися компасом, картою, орієнтуватися на місцевості. І врешті-решт довели, що командна співпраця та дружба долають усі перешкоди.

 

 

________________________________________________________________________________________

18.06

З метою пропаганди здорового способу життя 18 червня 2018 року у пришкільному таборі з денним перебуванням «Усмішка» на базі СШ №110 було організовано День спорту та здоров’я. Вихователями табору «Усмішка» Веретою З.В., Моргун О.О., Ковальчук С.Г., Яковенко Н.П., було проведено наступні заходи:

– бесіда “В здоровому тілі – здоровий дух. Формула здоров’я”.

– екскурсія до історико-архітектурної пам’ятки-музей «Київська фортеця» – просвітницькі хвилинки щодо формування здорового способу життя.

– спортивно-розважальна програма «Спритні, грайливі, кмітливі»;

На майстер класах діти виконували спортивні вправи під музичний супровід англійською мовою та робили поробки своїми руками з підручних матеріалів. Вихованці гарно та з користю для здоров`я провели свій час.

_______________________________________________________________________________________

Тринадцятий день у пришкільному таборі «Усмішка» (СШ №110) був насиченим на події. А назвали його «Днем розваг». І почалось цікаве табірне життя, сповнене дитячих вигуків і оплесків, радощів і хвилювань.

Вихованці загону «ТОРНАДО» і «ФОРСАЖ» побували в гостях у мудрих книг. Працівники дитячої бібліотеки імені Н.Забіли запропонували таборятам цікаве дозвілля. Малюки дізналися про різноманіття книг, які вони зможуть прочитати під час літніх канікул.

Не обійшлося і без спортивних розваг. У рамках проведення Олімпійських ігор пройшли спортивні змагання серед вихованців. Діти були задоволені, бо неймовірно весело провели час та отримали безліч позитивних вражень.

У відповідний час було проведено бесіду на тему: «Я уважний пішохід».

Цікавий танцювальний марафон в рамках конкурсно-розважальної програми “Танцюють всі” чекав у другій половині дня на всіх, без винятку, учнів та вихователів табору. Різноманітні танцювальні конкурси, вікторина на знання танців, танці з незвичними предметами та різними частина тіла. Кожен з учасників міг проявити себе.

День розваг закінчився, але завтра табір продовжить дивувати дітлахів приємними пригодами – неповторний і непередбачуваний День «Друзів наших менших».

 

_______________________________________________________________________________________

Для розширення знань дітей про тварин, виховання розумного, бережливого та дбайливого ставлення до тварин, у таборі було проведено «День друзів наших менших» 20.06.2018.

У першій половині дня до дітей завітали представники організації «Щаслива лапа». Ними було проведено квет з вихованцями загонів. Проведення цього виховного заходу стало важливим приводом ще раз нагадати дітям про їхню відповідальність за домашніх тварин, які для багатьох стали дійсно незамінними членами сім’ї.

Традиційно було проведено бесіду: «Мікроби».

У другій половині дня пройшли гуртки «Веселі нотки», «Техніка рукоділля».

Яскраві та позитивні емоції викликав перегляд мультфільма «Лелеки».

Завершився табірний день рухливими іграми на свіжому повітрі.

Не забуваймо, що ми одна велика сім`я на маленькій планеті! Розуміймо і захищаймо братів наших менших!

________________________________________________________________________________________

21.06 – День гумору

Ранок розпочався з дуже позитивної ранкової зарядки, яка дала дітям колосальну енергію на весь день. У цей день вихованці табору із задоволенням брали участь у гуртку «Малюваки», «Робототехніка» та мовних групах.

З метою зацікавлення та створення хорошого настрою дітей, в оздоровчому таборі проводились розважальні заходи, які викликали посмішку. Вихованці табору багато та щиро сміялися переглядаючи цікавий мультфільм «Ральф», який підготувала Оксана Дмитрівна.

Після тихої години до нас завітав представник патрульної поліції Полюхович М.М., який у надзвичайно цікавій формі провів бесіду про «Поведінку з незнайомими людьми», «Як себе поводити коли ти загубився», «Загублені речі» тощо. На згадку про зустріч подарував вихованцям табору книгу «1000 і поворот (для сучасних дітей та батьків)»

Сьогоднішній день пройшов з піднесеним настроєм, адже всі дотримувалися золотого правила: “Сміх – це здоров’я! Смійтеся на здоров’я!”.

 

________________________________________________________________________________________

22.06 – День казки

 Сьогодні у нас незвичайний деньок: у казку сьогодні ми зробимо крок.
      І з казкою ми вже стрічались не раз, і знову вона завітає до нас.
      В казках є завжди перешкоди, та знаєм: для творчих дітей їх ніколи немає.

22 червня у таборі пройшов  казковий день. Це свято, якого немає в жодному календарі, проте всі діти люблять казки, а дорослі з великим задоволенням розповідають, читають їх дітям. Казка жила, живе і вічно буде жити. Вона буде існувати стільки, скільки будуть жити люди.
До свята «День казки» кожен загін готувався заздалегідь – підбиралися казки для інсценізації, готувалися костюми, проводилися репетиції. Діти ще раз перегорнули сторінки улюблених книжок, зустрілися з їх героями казок «Ріпка», «Лисичка-сестричка».  І , звичайно, побачили, як, вкотре, добро перемагає зло. Кожен маленький актор на сцені досконало знав свою роль, демонструючи таланти. Талановита гра юних акторів викликала велике захоплення у глядачів.
Окрім перегляду казок у таборі проходив конкурс поробок, де вихованці змогли розкрити свої творчі здібності.
Цікаво і весело відбулась  казкова вікторина  «З якої це казки» Діти подорожували казками, згадували казкових героїв, відгадували загадки. Та неабияке враження  отримали  від перегляду вистави  «Сортування сміття».

З метою охорони здоров’я та життя вихованців було проведено бесіду – «Поведінка на водоймах».

Це лише невеличка частинка з життя табору «Усмішка», кожен день якого – це сюрприз, що залишає по собі найкращі спогади про літо. Швидко промайнув час, але зустріч з новими казками продовжиться і далі. Казки ідуть по світу, живуть серед нас, виховують і вчать, як треба жити по правді.

 

 

 ________________________________________________________________________________

23.06 – День мистецтв

День  мистецтва  в таборі «Усмішка» пройшов надзвичайно цікаво.  Упродовж дня учасники табору мали нагоду проявити свої різноманітні таланти. Хтось з учнів продемонстрував свої художні вміння, а хтось – співочі, а хтось – спортивні.   А мистецькі конкурси пройшли у дуже веселій атмосфері.

В цей день пройшла репетиція щодо закриття табірної зміни.

Та незабутні враження вихованці табору отримали після перегляду мультфільму «Турбо».

І, як завжди, було багато ігор на свіжому повітрі та гарного настрою.