Ділитися своїми напрацюваннями з колегами — це не просто професійний обов’язок. Це сміливість відкривати свою майстерність, любов до предмета та готовність надихати інших.
Саме так зробила вчителька географії Головко Анастасія Юріївна, презентувавши демонстраційний урок «Подорожуємо разом: населення та політична карта Африки» у межах популяризації педагогічного досвіду.
Урок перетворився на справжню мандрівку континентом — яскраву, атмосферну та наповнену етнографічним колоритом. Учителька зуміла створити ефект присутності в серці Африки: продемонструвала традиційні шати, поділилася автентичним смаком африканської страви та запросила всіх зануритися у багатогранний світ континенту.
Під час заняття Анастасія Юріївна розповідала про расовий склад населення Африки, разом з учасниками розглядала карту природних зон та політичну карту континенту, пояснюючи складність і різноманітність його держав. Учні переглядали пізнавальний відеоролик про Африку, працювали в командах, відповідали на інтерактивні запитання та змагалися за звання найкращих знавців географії.
Захід подарував не лише нові знання, а й цінні методичні ідеї, які колеги зможуть перенести у власну практику.
Урок пройшов у теплій, творчій та мотиваційній атмосфері, довівши: коли педагог горить своєю справою — навчання стає відкриттям.
— «Географія — це не просто про карти. Це про вміння бачити світ ширше і відкривати його дітям так, щоб кожна подорож залишала слід у серці», — наголосила Анастасія Юріївна.
Урок став справжнім прикладом того, як можна поєднати знання, творчість і натхнення.
Впевнені, для гімназистів такі уроки — це не лише шлях до нових відкриттів, а й можливість відчути, що навчання може бути захопливим, живим і дуже близьким до реального світу.


0 коментарів