Профорієнтаційні заходи допомагають учням краще усвідомити свої інтереси, здібності й реальні можливості подальшого навчання. Це шанс не просто дізнатися про професії, а й “спробувати їх на дотик”. Саме тому вчителі активно підтримують такі ініціативи та організовують поїздки до навчальних закладів. Адже їхня мета — допомогти кожному учню зробити обґрунтований і впевнений вибір свого майбутнього професійного шляху.
Учні 9-А та 9-Б класів разом із класними керівниками Головко А.Ю. та Мирончук В.В. взяли участь у захопливому профорієнтаційному візиті до Київського професійного коледжу артдизайну — закладу, де креативність гармонійно поєднується з професійною майстерністю.
З перших хвилин перебування гімназисти занурилися у творчу та натхненну атмосферу. Вони:
Ознайомилися з виставкою екзаменаційних робіт студентів, що вразили високим рівнем виконання, креативом та ідеями;
Переглянули виставку авторських ескізів, які незабаром будуть втілені у справжні витвори мистецтва;
Власноруч створювали прикраси: зачищали, полірували, робили гравіювання, виготовляючи колечка та медальйони;
Пройшли інтерактивну квест-гру на комп’ютерах на тему “Робота з офісною технікою”, за результатами якої отримали сертифікати;
Ознайомилися з професіями адміністратора, секретаря керівника та ювеліра, дізналися більше про особливості кожної з них і спробували деякі навички на практиці.
Також учням провели екскурсію навчальним закладом:
✅ Показали актову залу,
✅ Сучасний спортивний зал,
✅ Навчальні майстерні, де студенти здобувають практичні навички майбутнього фаху.
На завершення візиту відбулася інформативна бесіда щодо умов вступу, освітніх можливостей та перспектив навчання в коледжі.
Такі поїздки відкривають перед гімназистами світ реальних професій і допомагають зробити усвідомлений вибір.
Висловлюємо вдячність адміністрації та викладачам коледжу за гостинність, професіоналізм і бажання ділитися знаннями з майбутніми абітурієнтами. Завдяки спільним зусиллям — творимо майбутнє покоління кваліфікованих, креативних і свідомих професіоналів.
0 коментарів