28 червня Україна відзначатиме 30-ту річницю ухвалення Конституції України — Основного Закону держави, який закріпив права і свободи людини, принципи демократії, народовладдя та незалежності нашої країни.
Колектив Гімназії №110 міста Києва щиро вітає всіх із цією визначною датою та наголошує, що Конституція є основою формування громадянської свідомості, поваги до закону та відповідальності кожного за майбутнє України.
У закладі освіти особлива увага приділяється вихованню правової культури учнів, патріотизму та розумінню цінності демократичних принципів, закладених в Основному Законі держави.
У нашій гімназії Конституція є щоденним орієнтиром у навчанні та вихованні. Саме тут учні вчаться розуміти свої права, поважати закон, бути відповідальними громадянами та усвідомлювати цінність демократичних принципів.
Освіта сьогодні — це формування особистості, яка знає свої права і водночас усвідомлює важливість обов’язків перед суспільством і державою.
У цей день ми також вшановуємо та висловлюємо вдячність усім, хто боровся і продовжує боротися за свободу та незалежність України, а також дякуємо Захисникам і Захисницям, завдяки яким маємо можливість жити, навчати та навчатися під мирним небом.
Тож щиро вітаємо учнів, батьків, колег-освітян та всіх українців із Днем Конституції України!
Бажаємо миру, єдності, добробуту, міцного здоров’я та незламної віри у майбутнє нашої держави. Нехай Конституція завжди залишається надійним фундаментом свободи, справедливості та розвитку України, а кожен день наближає нас до Перемоги та процвітання!
#ГолосіївськийРайон
#УправлінняОсвітиГолосіївськоїРДА
#ГолосіївськаРДА
#ВсеБудеОк
#Гімназія110Київ
#ОсвітаКиєва
#ДякуємоЗСУ
#ДеньКонституціїУкраїни30
#КонституціяУкраїни
#ПатріотичнеВиховання

0 коментарів