24 серпня Україна відзначає 30-ту річницю Незалежності. Це свято єдності, гордості та великої відповідальності за майбутнє, вибороте найкращими синами й доньками українського народу.
Здобувши незалежність, ми заявили про себе, як про велику націю, варту зайняти гідне місце у світовій спільноті. Ми горді тим, що ми українці, що ми славного роду. Ми любимо свою мову, свою культуру, традиції, які будемо передавати своїм нащадкам.
Шановні учні, батьки, колеги, освітяни!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди національного свята – Дня Незалежності України! Найважливішим і найпотрібнішим побажанням для нас сьогодні є побажання миру. Нехай на нашій землі засяє сонце злагоди, достатку і процвітання, а небо над Україною завжди буде яскраво блакитним і безхмарним!
Щиро зичимо Вам родинного щастя, міцного здоров’я, звершення усіх життєвих задумів, невичерпної енергії та творчої наснаги для подальшого навчання та плідної праці на благо українського суспільства.
НОВИНИ ШКОЛИ
Літо, що навчає, надихає та об’єднує.
З 6 по 12 червня 2026 року учні 8-Б класу Гімназії №110 міста Києва разом із класним керівником Тетяною Павлівною Яковлєвою здійснили пізнавально-оздоровчу подорож до Карпат. Протягом шести насичених днів школярі не лише милувалися красою Читати далі…

0 коментарів