Як приємно бачити радість на дитячих обличчях. А вдвічі приємніше усвідомлювати, що це радість від результату їх спільної з батьками діяльності.

20 травня наш заклад освіти започаткував нову традицію відзначення спортивного свята «Спортивна родина – здорова країна», учасниками якого стали 8 родин, учнів початкової школи.

Які змагалися у силі, спритності, винахідливості і просто відпочивали та поспілкувалися з дітьми. Поєднавши і спорт, і розваги, і здорову конкуренцію, свято стало одним із улюблених для дітей та дорослих. Адже за щоденними клопотами родині не так вже й часто трапляється нагода разом провести час, дружньо позмагатися і відчути себе єдиною командою.

У ході змагань кожна родина прагнула стати переможцем. Батьки та діти емоційно та жваво реагували на кожне із наступних завдань, демонстрували свою спритність, швидкість, згуртованість, спортивні вміння та навички.

Підтримувати спортсменів зібралося чимало глядачів, серед яких і директор закладу Лариса Ігорівна Дубовик, батьки, вчителі, однокласники, друзі, які надихали своїх учасників і щиро переживали за них.

Батьки наших здобувачів освіти на особистому прикладі показують дітям, що спорт і фізична активність — це не тільки користь для здоров’я та можливість підтримувати у найменших членів родини інтерес до спорту і здорового способу життя, а й весело проведений час.

Слова вдячності від батьків, усмішки і веселий настрій дітей – все це є найвищою оцінкою та нагородою для організатора цього спортивного свята – Юлії Леонідівні.

Дякуємо за підготовку та проведення заходу вчителю фізичної культури: Шосталь Ю.Л., членам учнівської ради самоврядування, вчителю фізичної культури – Лисову О.Ю., судді – Давидюк Т.І., заступнику директора з виховної роботи – Гузі Н.О., педагогу-організатору – Назаренко І.Ю..

Дякуємо дітям, які наважилися взяти участь у змаганні та їх батькам за те, що підтримали своїх дітей.

За підсумками змагань «Спортивна родина-здорова країна – 2023» переможцем стала родина Плаксій. На другому місці опинилася сім’я Шиблєва. Третє місце виборола родина Пономаренко.

Під час нагородження учасники отримали медалі, грамоти та додаткові заохочувальні призи, а ще – море позитивних емоцій!

Тож ще раз вітаємо учасників змагань та дякуємо нашим сім’ям за те, що пропагуєте корисні та цікаві сімейні традиції!

Бажаємо всім учасникам здоров’я, сили, наснаги, високих спортивних здобутків та перемог!

#здороваукраїна

#спорт_це_ми

#спортивна_родина_здорова_країна

#СШ110

Категорії: НОВИНИ ШКОЛИ

0 коментарів

Залишити відповідь

Avatar placeholder

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.