Щороку в рамках Тижня безпеки дорожнього руху в усіх навчальних закладах країни проходить Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху.

Сьогодні, 17 травня у нашому закладі освіти пройшов єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога додому».

Вчителі нагадали здобувачам освіти про правила поведінки на вулицях та дорогах, на залізничному транспорті, правила поведінки пішоходів та пасажирів під час користування громадським транспортом, дотримання правил дорожнього руху велосипедистами, скутеристами, власниками популярного нині персонального електротранспорту, про використання дитячих крісел в автомобілях, світлоповертаючих  елементів у темний час доби, шоломів та іншого захисного спорядження під час катання на велосипедах, мотоциклах, інші важливі речі, які мають знати і пам’ятати учні.

Під час проведених уроків безпеки школярі розгадували загадки, малювали дорожні знаки, грали в рольові ігри, переглядали мультиплікаційні й документальні відео, повторювали правила надання першої медичної допомоги, повторили правила переходу дороги біля закладу, правила поведінки в громадському транспорті, тощо….

Виховання свідомих громадян, законослухняних учасників дорожнього руху починається з дитинства. Дотримання елементарних правил безпеки на дорозі допоможе зберегти життя нашим учням, а отримані знання та навички, сподіваємося, попередять нещасним випадкам на дорогах в майбутньому.

Бережіть своє життя й здоров’я!

Пам’ятайте наше здоров’я – це наша відповідальність!

Категорії: НОВИНИ ШКОЛИ

0 коментарів

Залишити відповідь

Avatar placeholder

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.