Дистанційне навчання в дії. Працюємо продуктивно, вчимося з цікавістю. Всі уроки за розкладом, все відмінно.
12 січня – день другий. Уроки проходять в Zoom, потім діти роблять домашнє завдання і відправляють вчителю на Viber, Google-клас, електронну пошту та ін. Дітям подобається, скучили за навчанням і один за одним. Враження позитивні, але не вистачає живого контакту.
Працюємо натхненно та наполегливо…
НОВИНИ ШКОЛИ
Літо, що навчає, надихає та об’єднує.
З 6 по 12 червня 2026 року учні 8-Б класу Гімназії №110 міста Києва разом із класним керівником Тетяною Павлівною Яковлєвою здійснили пізнавально-оздоровчу подорож до Карпат. Протягом шести насичених днів школярі не лише милувалися красою Читати далі…
0 коментарів