Сумує порожній клас, сумує вчитель, сумують діти … нелегко всім. Але ми хочемо подякувати батькам нашого закладу освіти за допомогу в організації навчання дітей під час карантину. Завдяки Вашому розумінню, підтримці, допомозі, мудрості і терпінню наші діти щодня у своїх «домашніх класах» сідають за парти і пишуть, читають, малюють, співають, ліплять. Дякуємо Вам, шановні батьки! Адже, можливо, саме зараз наші учні отримують свій найважливіший урок – «бути сім’єю» – дружньою справжньою родиною, в якій всі турбуються один про одного, люблять, підтримують і оберігають. Здоров’я всім Вам і Вашим родинам!
НОВИНИ ШКОЛИ
Літо, що навчає, надихає та об’єднує.
З 6 по 12 червня 2026 року учні 8-Б класу Гімназії №110 міста Києва разом із класним керівником Тетяною Павлівною Яковлєвою здійснили пізнавально-оздоровчу подорож до Карпат. Протягом шести насичених днів школярі не лише милувалися красою Читати далі…

0 коментарів