
Ось і розпочався ІІ семестр 2020-2021 навчального року. Як один день пролетіла найулюбленіша пора для дітей – зимові канікули…
Ми вже зустрілися. Всі у справах. Дистанційне навчання, день перший – політ нормальний. Повертаємось за парти! Ой, тобто за письмові столи. Чи кухонні столи. Чи може хтось у ліжку взагалі! Дистанційне навчання воно таке.
Педагогічний колектив нашого закладу освіти розпочинає з 11.01. по 24.01. здійснювати освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання.
Вітаємо вас з успішним початком 2021 року! Щоб ваші знання були міцними, а шлях до навчання легким і цікавим. Успішного ІІ семестру, любі наші учні та дорогі колеги. Будьте здорові! Бережіть себе!
НОВИНИ ШКОЛИ
Літо, що навчає, надихає та об’єднує.
З 6 по 12 червня 2026 року учні 8-Б класу Гімназії №110 міста Києва разом із класним керівником Тетяною Павлівною Яковлєвою здійснили пізнавально-оздоровчу подорож до Карпат. Протягом шести насичених днів школярі не лише милувалися красою Читати далі…
0 коментарів