Весна – пора сонця, тепла, краси не лише в природі, а й у душі кожної людини! Учні нашого закладу освіти опановують різні види мистецтва, щоб передати свої почуття. Творча діяльність триває під час карантину.
НОВИНИ ШКОЛИ
Літо, що навчає, надихає та об’єднує.
З 6 по 12 червня 2026 року учні 8-Б класу Гімназії №110 міста Києва разом із класним керівником Тетяною Павлівною Яковлєвою здійснили пізнавально-оздоровчу подорож до Карпат. Протягом шести насичених днів школярі не лише милувалися красою Читати далі…

0 коментарів