А за вікном буяє знову літо,

Хоча і не таке солодке та п’янке.

І нам судилося його зустріти,

Воно для України непросте.

У теплій, родинній атмосфері, дотримуючись всіх заходів безпеки, відбулося урочисте свято «Випускний – 2023». Ось і настав час прощання зі школою. Попереду незвідана даль…

Так 23 червням 2023 року надважливу сторінку свого життя перегорнули випускники СШ №110 імені К.Гапоненка міста Києва. В цей день відбулося урочисте вручення свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти учням 11-го класу.

Кожен випуск залишає слід в історії нашого закладу. Цьогорічні випускники будуть не тільки в нашій пам’яті, а й історії України. Ситуація, яка склалася в країні у зв’язку з війною, внесла багато корективів  в наші життєві плани, а особливо  в плани тих, хто стоїть на порозі дорослого  життя. Дякуючи ЗСУ свято вручення свідоцтв відбулося у стінах затишної зали Будинку дитячої та юнацької творчості Голосіївського району.

З привітальним словом звернулася до випускників директор закладу – Лариса Ігорівна Дубовик. Вона побажала випускникам віри в завтрашній день, надії у власні сили, цілеспрямованості і сміливості в досягненні високих ідеалів і бажаних цілей, щасливого майбутнього життя.

Зі словами вітання до учнів звернулися їх вчителі: Максименко Марина Леонідівна, Дубина Альона Миколаївна, перші вчителі : Черевко Т.С. та Верета З.В.

Вони наголосили, що віра в себе – запорука успіху. Впевненість в світле майбутнє – кредо оптиміста. Побажали мирного неба, вірних друзів, щоб дорога у самостійне життя була вистелена добрими справами, прогресивними ідеями та особистими перемогами!

Отож, дорогі випускники, ви – надія і майбутнє України. Нехай вам щастить у житті. Залишились позаду шкільні роки, настало справжнє життя, з багатьма перешкодами і труднощами. І тільки цілеспрямованість, завзятість, працьовитість допоможуть вам знайти себе в житті, стати тим, ким мріяли!

Тож уперед, до сходинок, до звершень, прагнення свого,

Попереду – ціле життя, ви обійміть серцями й душами його!

Безмежний простір, синьо-жовтий обшир неосяжний за порогом –

До світлих  мрій, свободи, щастя, миру в Україні й Перемоги!

Дякуємо адміністрації Будинку дитячої та юнацької творчості Голосіївського району за надану допомогу в організації і проведенні нашого свята.

Слава Україні!

Героям слава!

Переможемо!

Категорії: НОВИНИ ШКОЛИ

0 коментарів

Залишити відповідь

Avatar placeholder

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.