Це Голокост – всього одне лиш слово,

Та його сенс – пекучий болі жар,

Вбивали всіх!.. старого і малого,

мало хто життя порятував.

Голокост – вісім букв жаху та болю; так називають скоєний під час Другої світової війни геноцид євреїв та інших уразливих соціальних груп.

Для вшанування пам’яті безневинно вбитих та висвітлення злочинів нацистів було започатковано Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту 27 січня.

У цю дату в нашому закладі освіти завжди проходять різноманітні інформаційні заходи, інсталяції в холі закладу, стінівки, бесіди, екскурсії, щоб вшанувати пам’ять убитих під час Голокосту.

Нам важливо пам’ятати про цю трагедію, жертвами якої в нашій країні стали приблизно 1,5 мільйона людей.

Зазвичай у День пам’яті жертв Голокосту проводять пам’ятну акцію у Бабиному Яру, до меморіалів жертв Голокосту приносять квіти та свічки. Наші здобувачі освіти та вчителі не одноразово відвідують ці місця та вшановують пам’ять всіх невинно розстріляних.

Сьогодні усі ми протистоїмо всесвітньому злу, боронячи право на свободу та європейські цінності. росія несе загрозу не лише для України, а й для всього світу. Тому є ще одна нагода переосмислити поняття «колективної безпеки в сучасному глобалізованому світі», бо якщо будь-де починаються агресія і терор, то загроза існує для всього людства.

Бережемо пам’ять про події 1945 року для поширення правди про геноциди. Пам’ятаймо та згадуймо мільйони жертв Голокосту.

 

 

Категорії: НОВИНИ ШКОЛИ

0 коментарів

Залишити відповідь

Avatar placeholder

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.